NAŠE CESTA ZA VÍNEM

Přečtěte se příběh Májové vinotéky a nahlédněte do zákulisí spolupráce s těmi nejlepšími vinařstvími.

Pokaždé, když si dám sklenku vína, vrátím se v myšlenkách na Moravu.“ – Marián Gučík, zakladatel a majitel Májové vinotéky.

Vidím svahy pokryté vinnou révou a ve vzduchu cítím vůní zralých hroznů. Potkávám lidi, které potěší každé milé slovo, pochvala za jejich neskutečnou dřinu ve vinohradu a za výsledek, který právě držím v ruce. Nedočkavě nasávám jeho vůní, okem prohlídnu jiskru a ten pocit na jazyku … byl to génius, kdo vymyslel tento lahodný mok!

Na jaře v roce 2008 jsme dostali pozvání na ochutnávku vín od vinařství Lahofer do Mariánských Lázní. Měli jsme trochu obavy, jak nám víno z Moravy bude chutnat, ale po několika vzorcích jsme byli nadšení a na první pohled, tedy na první doušek, jsme se do něj zamilovali. Následující rok jsme zahájili spolupráci s vinařstvím Lahofer a stali se jejich výhradním prodejcem v Karlových Varech a celém Karlovarském kraji. Vinařství nám od počátku pomáhá s prodejem, pořádáme řízené degustace pro milovníky vína. Dostali jsme pozvání do nejmodernějších prostor, vybavených špičkovou technologií, na zpracování hroznů. Navštívili jsme také vinohrady, kde to vše začíná. Jedním slovem – nádhera.

 

 

Několik let spolupracujeme s vinařstvím Anno víno – Lednice. Vínka na špičkové úrovni, perfektní servis ze strany dodavatele a plno spokojených zákazníků. Každým rokem jsme pozváni do Valtického podzemí, kde jsou unikátní sklepy, výborná vínka, dobré jídlo, krásná atmosféra a cimbálová muzika, která k vínku patří … Na Moravě se dělají vínka na špičkové a světové úrovni oceněné na prestižních výstavách.

Již několik let jsme také prodejci vín z vinařství Štěpánek – Mutěnice. Petr Štěpánek je specialista ve svém oboru, což dokazují jeho úspěchy na prestižních vinařských soutěžích ne jen doma a v Europě, ale i za oceánem …

Dalším vinařstvím, které si našlo místo v naši vinotéce, je vinařství Hanzel se sídlem v obci Miroslav u Znojma. Vinařství s krásným penzionem láká na výborné vínko, které se tam dělá opravdu poctivě …

Vinařství VBV z Velkých Bílovic je v naši vinotéce od letoška nováčkem, ale už teď si kvalitou vín z vlastních hroznů našlo nové zákazníky … Vinařství Šlechtitelská stanice Velké Pavlovice má v naší vinotéce pevné místo. Moderní vinařství a krásný nový penzion jsou důkazem poctivé práce, péče a lásky vínku věnované.

Vinařství Vinofol Novosedly není potřeba představovat, vinařství s tradicí výroby kvalitních vín. Vinařství Vajbar Rakvice – Zaječí … Broněk dělá vínka naplno a srdcem … Výsledek jeho práce je v lahvích skvost a na jazýčku velká radost.

Nelze slovy popsat to, co zažijí Vaše smyslové vjemy pro ochutnání vín z Májové vinotéky. Přijďte nás navštívit do Májové vinotéky, ochutnat dary slunce a prožívat s vínkem to hezké s námi. Těšíme se na Vás. Kdo víno pije, ten dlouho žije!

Objednejte si & ptejte se

Máte chuť na některé z námi nabízených vín? Objednejte si ho! Zavolejte nám na telefon + 420 727 807 645 a rádi vám doporučíme to nejlepší přímo pro vás. Společně se pak domluvíme na přesném obsahu objednávky, způsobu dodání i platbě.

Dopravu po Karlových Varech a okolí budete mít zdarma.

 

Májová vinotéka

Pod Rybníkem 576, Jenišov u Karlových Varů 362 11

Email: marian.gucik@tiscali.cz

Telefon: +420 727 807 645