NAŠE CESTA ZA VÍNEM

Přečtěte se příběh Májové vinotéky a nahlédněte do zákulisí spolupráce s těmi nejlepšími vinařstvími.

Pokaždé, když si dám sklenku vína, vrátím se v myšlenkách na Moravu.“ – Marián Gučík, zakladatel a majitel Májové vinotéky.

Vidím svahy pokryté vinnou révou a ve vzduchu cítím vůní zralých hroznů. Potkávám lidi, které potěší každé milé slovo, pochvala za jejich neskutečnou dřinu ve vinohradu a za výsledek, který právě držím v ruce. Nedočkavě nasávám jeho vůní, okem prohlídnu jiskru a ten pocit na jazyku … byl to génius, kdo vymyslel tento lahodný mok!

Na jaře v roce 2008 jsme dostali pozvání na ochutnávku vín od vinařství Lahofer do Mariánských Lázní. Měli jsme trochu obavy, jak nám víno z Moravy bude chutnat, ale po několika vzorcích jsme byli nadšení a na první pohled, tedy na první doušek, jsme se do něj zamilovali. Následující rok jsme zahájili spolupráci s vinařstvím Lahofer a stali se jejich výhradním prodejcem v Karlových Varech a celém Karlovarském kraji. Vinařství nám od počátku pomáhá s prodejem, pořádáme řízené degustace pro milovníky vína. Dostali jsme pozvání do nejmodernějších prostor, vybavených špičkovou technologií, na zpracování hroznů. Navštívili jsme také vinohrady, kde to vše začíná. Jedním slovem – nádhera.

 

 

Několik let spolupracujeme s vinařstvím Lahofer, které je jedním z největších pěstitelů vinné révy v České republice. Vinařství s tradicí výroby kvalitních vín dělá vínka naplno a srdcem. Výsledek jeho práce je v lahvích skvost a na jazýčku velká radost. Na Moravě se dělají vínka na špičkové a světové úrovni oceněná na prestižních výstavách.

Již několik let jsme prodejci vín z vinařství Štěpánek, které se nachází v krásném prostředí vinařské obce Mutěnice v srdci Moravského Slovácka. Petr Štěpánek je specialista ve svém oboru, což dokazují jeho úspěchy na prestižních vinařských soutěžích nejen doma a v Evropě, ale i za oceánem .

Vinařství HANZEL se řadí mezi progresivní, středně velké vinařské firmy na Znojemsku, které svou výrobu přívlastkových vín opírají o kvalitní surovinu z vlastních vinic skupiny firem LAHOFER, jejíž je členem. Umění vína není jen sloganem, ikonou Vinařství HANZEL. Ochutnejte ho z naší vinotéky.

Dalším vinařstvím, které si našlo místo v naši vinotéce, je vinařství HAMAN se sídlem v obci Rakvice.  Za vinařstvím stojí mladý šikovný vinař David Haman, který již ve svých 15-ti letech přebral veškeré starosti o vinohrady a  výsledkem je výborné vínko, které tento mladý vinař dělá opravdu poctivě.

Vinařství WALDBERG z Dobšic u Znojma je v naši vinotéce od letoška nováčkem, ale už teď si kvalitou vín z vlastních hroznů našlo nové zákazníky.

Vinařství ANNOVINO Lednice – vínka na špičkové úrovni, perfektní servis ze strany dodavatele a plno spokojených zákazníků. Každým rokem jsme pozváni do Valtického podzemí, kde jsou unikátní sklepy, výborná vínka, dobré jídlo, krásná atmosféra a cimbálová muzika, která k vínku patří. 

Nelze slovy popsat to, co zažijí Vaše smyslové vjemy pro ochutnání vín z Májové vinotéky. Přijďte nás navštívit do Májové vinotéky, ochutnat dary slunce a prožívat s vínkem to hezké s námi.

Pokud chcete ochutnat vínka z naší vinotéky, je možné se domluvit na DEGUSTACI !

Těšíme se na Vás. Kdo víno pije, ten dlouho žije!

Objednejte si & ptejte se

Máte chuť na některé z námi nabízených vín? Objednejte si ho! Zavolejte nám na telefon + 420 727 807 645 a rádi Vám doporučíme to nejlepší přímo pro Vás. Společně se pak domluvíme na přesném obsahu objednávky, způsobu dodání i platbě.

Dopravu po Karlových Varech a okolí budete mít zdarma.

 

Stavte se u nás

Pod Rybníkem 334, Jenišov u Karlových Varů 362 11

Email: marian.gucik@tiscali.cz

Telefon: +420 727 807 645