ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

U nás jsou Vaše údaje v bezpečí.

Kdo zpracovává Vaše údaje?

Provozovatelem webových stránek Májové vinotéky je Marián Gučík (IČ 73456004 se sídlem Krásné údolí 118, 364 01 Krásné údolí), a jako správce zpracovává Vaše osobní údaje dle níže uvedených podmínek.

Jaké Vaše údaje zpracováváme?

Shromažďujeme od Vás pouze osobní údaje, které poskytujeme v souvislosti s objednávkou našich produktů či v případě, kdy se nás rozhodnete kontaktovat. Shromážděné údaje zahrnují jméno, email a telefonní číslo.

Proč Vaše údaje zpracováváme?

Primární důvodem zpracováním Vašich údajů je administrace Vaší objednávky či možnost zodpovědět Vaše dotazy z kontaktního formuláře. Vaše údaje dále můžeme zpracovávat pro zlepšení kvality našich služeb, kontakt prostřednictvím emailu / telefonu a provádění analýz a měření návštěvnosti.

Kdo všechno bude mít k Vašim údajům přístup?

Vaše osobní údaje neprodáváme, nevyměňujeme nebo jinak převádíme třetím stranám. To nezahrnuje důvěryhodné třetí strany, které nám pomáhají s provozem našich webových stránek nebo vedením našeho podnikání, pokud se strany dohodnou, že tyto informace jsou důvěrné.

Věříme, že je nutné sdílet informace s cílem vyšetřit, zabránit nebo podniknout kroky v případech nezákonné činnosti, podezření z podvodu, situace zahrnující potenciální hrozby pro fyzickou bezpečnost jakékoli osoby, porušování našich podmínek používání nebo v jiných případech vyžadovaných zákonem.

Neosobní data však mohou být poskytnuty jiným stranám pro analytické nebo jiné použití, např. Google Analytics.

Jak dlouho Vaše údaje uchováváme?

Vaše údaje uchováváme pouze tak dlouho, jak je nutné ke splnění těchto účelů a nebude-li Váš souhlas se zpracováním osobních údajů z Vaší strany odvolán. Maximální doba uchování Vašich údajů bez aktualizování Vašeho souhlasu je však 5 let.

Jak jsou Vaše údaje zabezpečeny?

Realizujeme celou řadu bezpečnostních opatření s cílem zajistit maximální bezpečnost vašich údajů. K ochraně informací přenášených online, používáme nejmodernější SSL šifrování. Přístup k vašim údajům je udělen pouze zaměstnancům, kteří jej potřebují k výkonu práce (např. rozesílání pozvánek, apod.). Servery sloužící k ukládání údajů přenášejí data v šifrovaném režimu, který zajišťuje absolutní bezpečnost datové komunikace.

Můžeme Vaše údaje zpracovávat i bez Vašeho souhlasu?

Používáním našich stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany soukromí, tedy i se zpracování osobních údajů.

Jak lze souhlas se zpracováním údajů odvolat?

Na Vaši žádost vymažeme Vaše údaje z našich databází. Žádost o vymazání Vašich osobních údajů můžete zasílat na email: info@majovavinoteka.cz nebo na poštovní adresu uvedenou na začátku těchto zásad.

Naposledy upraveno: 5. března 2019

Objednejte si & ptejte se

Máte chuť na některé z námi nabízených vín? Objednejte si ho! Zavolejte nám na telefon + 420 606 063 682 a rádi Vám doporučíme to nejlepší přímo pro Vás. Společně se pak domluvíme na přesném obsahu objednávky, způsobu dodání i platbě.

Dopravu po Karlových Varech a okolí budete mít zdarma.

 

Stavte se u nás

Pod Rybníkem 334, Jenišov u Karlových Varů 362 11

Email: marian.gucik@tiscali.cz

Telefon: +420 606 063 682